warsztatybebniarskie.com.pl / Misy tybetańskie i gongi – koncert

Misy tybetańskie i gongi – koncert

Misy tybetańskie – koncert relaksacyjny

Misy tybetańskie i gongi - koncert
Terapeutyczna kąpiel w dźwiękach

Misy tybetańskie i gongi – koncert z ich udziałem to swoista kąpiel w dźwiękach a zarazem niezwykła podróż do przestrzeni spokoju, ciszy, piękna i harmonii.  Działa na wszystkie poziomy człowieka – ciało, umysł, duszę i aurę.
Koncert na misach tybetańskich wywołuje stan głębokiego relaksu, a rozchodzące się fale wprowadzają w stan odprężenia i błogostanu.

Wibracje tybetańskich mis mają tę samą długość fali co fale mózgowe. Podczas kąpieli, dźwięk mis zmienia fale Beta (częstotliwość naszych fal mózgowych) na fale Alfa (stan relaksu i odprężenia tuż przed snem i zaraz po przebudzeniu) a nawet Theta (stan medytacji, transu, intensywnego marzenia bądź emocji). Zatem już sam dźwięk tworzy energetyczne pole, a uczestnicy kąpieli znajdują się w bezpiecznej przestrzeni, otuleni dźwiękiem i wibracjami.

Misy tybetańskie  i gongi wpływają na wzmocnienie energii życiowej, pogłębiają i uspokajają oddech, likwidują napięcia energetyczne gromadzone w ciele, polepszają jakość snu i radzenie sobie ze stresem, zwiększają ogólny poziom witalności. To tylko niektóre korzyści płynące z obcowania z dźwiękami mis i gongów.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą oderwać się od codzienności, zabiegania, bycia w ciągłym ruchu i stresie, tych, którzy pragną zatrzymać się, wejrzeć w siebie, uspokoić oddech, uporządkować myśli, poczuć błogość i dobrostan.

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW– do 8 osób,
CZAS – 3-4 godziny,
PRZEBIEG SPOTKANIA:

  1. mikro wykład o wpływie fal dźwiękowych na ciało i umysł
  2. krótki wywiad o samopoczuciu o potrzebach każdego uczestnika
  3. budowanie relacji za pomocą krótkiego warsztatu z bębnem obręczowym
  4. praca z oddechem,
  5. koncert relaksujący + masaż dźwiękiem
  6. spotkanie w kręgu i omówienie doznań, emocji i samopoczucia 

Instruktor – Dominik Muszyński 

Artysta, Muzyk, Terapeuta Uzależnień, Muzykoterapeuta, Animator Kultury Etnicznej, Piercer.
Od blisko 30 lat specjalizuje się w muzyce perkusyjnej (Afro-Cuban, Zach. Afryka. Brazylia) nie tylko nagrywa i gra koncerty ale prowadzi też szeroką działalność warsztatową wykorzystując instrumenty perkusyjne głównie do integracji, edukacji, współpracy, otwierania i uwalniania emocji, komunikacji, muzykoterapii dynamicznej jak i muzykoterapia relaksacyjne.
Od 2020 związany ponadto z krakowskim Instytutem Gestalt gdzie pogłębia wiedzę z dziedziny psychoterapii.


Sprawdź nas i zarezerwuj termin.

+48 601 171 000 | biuro@etno.pl
Więcej naszych atrakcji integracyjnych i eventowych znajdziesz na stronie www.etno.pl

Top