Eventy

Bębny na firmowych eventach

warsztaty gry na bębnach
Eventy tematyczne z wykorzystaniem bębnów

Eventy takie jak gale, inauguracje, wręczenia nagród, konferencje, otwarcia, wprowadzenia nowych produktów często wymagają mocnego, akustycznego wsparcia.
Bębny i instrumenty perkusyjne znakomicie się do tego nadają, ponieważ nie wymagają instalacji, nagłaśniania oraz są mobilne.

Nasza załoga bębniarzy zawsze dobrze odnajdzie się tam gdzie istnieje potrzeba zbudowania napięcia, podkreślenia ważnych momentów ceremonii aż wreszcie zrobienie dobrego, artystycznego hałasu.

Dokonać tego mogą zarówno nasi profesjonalni muzycy jak również Państwa goście.
Każdy otrzyma do ręki bęben i każdy zagra z nami we wspólnej kilkusetosobowej orkiestrze.

Wspólna gra na bębnach pomaga przełamywać bariery w celu stworzenia bardziej efektywnego i harmonijnego zespołu. Warsztaty gry na bębnach prowadzone są, aby pokazać siłę współpracy.

FUZJE PRZEDSIĘBIORSTW

Warsztaty bębniarskie często wykorzystywane są przy okazji takich eventów jak  fuzje przedsiębiorstw czy spółek. Ma to na celu integrację z nowymi współpracownikami. Wspólna aranżacja utworów pokazuje, powoduje, że uczestnicy uczą się grać i współistnieć w tym samym rytmie i nawzajem siebie słuchać.

EVENTY TEMATYCZNE

Bębny – jako instrumenty występujące w większości kultur świata wykorzystujemy też w różnego rodzaju eventach tematycznych. Różnorodność instrumentów – nie tylko perkusyjnych,  którymi dysponujemy pozwala na nadanie klimatu imprezom w tematyce:

  • Afryka – bębny djembe,  doun-doun, shekere,  obrzędowe bębny bata.
  • Brazylia – surdo, caixa, chocalho, ganza, agogo, repinique, tamborimy
  • Kuba – congi, bongosy
  • Bliski Wschód – darabuki
  • Daleki Wschód – Chiny, Japonia – koto, kin, jang chin,
  • Australia – didgeridoo
  • Karaiby – steel drumy

Posiadamy tez kilka wielkich bębnów o średnicy 1-1,5 m a na specjalne okazje proponujemy Największy Bęben Świata o średnicy 10 m. na którym może grać jednocześnie ponad 150 osób.

Sprawdź nas i zarezerwuj termin.

+48 601 171 000 | biuro@etno.pl
Więcej naszych atrakcji integracyjnych znajdziesz na stronie www.etno.pl

Top