Taniec koparek JCB i bębniarze – 26-05

taniec koparek
Tym razem zostaliśmy zaproszeni do zorganizowania pokazu gry na beczkach połączonego z układem choreograficznego tańca koparek JCB. Wszystko z okazji świętowania 20 lat w Polsce firmy JCB. Tasie bębniarze zagrali na dwóch imprezach - na kaparkowym parkingu JCB pod Warszawą oraz na terenie hotelu Windsor w Jachrance.
Więcej

Pokaz gry na beczkach 25-05

bębniarze_pokazy
Z okazji 28 -lecia koparek JCB na polskim rynku, nasi bębniarze zaprezentowali specjalnie przygotowany pokaz gry na beczkach po oleju. W rytmie bębnów zatańczyły też koparki, ciągniki i podnośniki.
Więcej

Warsztaty bębniarskie w Ossie – 2-05

mowa bębnów
W zaprzyjaźnionym centrum kongresowym Ossa poprowadziliśmy warsztaty bębniarskie dla grupy 120 osób. Uczestnicy tradycyjnie uczyli się podstaw wspólnego grania, składowych afrykańskich rytmów, tańca i śpiewu by na koniec połączyć swe siły i zaprezentować wspólne show.
Więcej

Warsztaty bębniarskie w Krakowie – 27-04

mowa-bębnów
Dla grupy 40 osób przeprowadziliśmy specjalistyczne warsztaty brazylijskiej batucady na terenie hali sportowej. Uczestnicy wspólnie zaaranżowali i zagrali perkusyjny utwór używając takich instrumentów jak caixa, repeniq, chocalho, ganza, surdo, agogo, tambourim. Warsztaty trwały 2h.
Więcej

Bębniarze wspierali uczestników Rzeszowskiego Półmaratonu PKO BP – 9-04

Bębniarze_Rzeszów
[caption id="attachment_483" align="alignright" width="300"] Bębniarze podczas rzeszowskiego półmaratonu[/caption] Uczestników Rzeszowskiego Półmaratonu PKO BP wspieraliśmy dźwiękami brazylijskich bębnów. Przez 4 godziny w strefie kibica muzycy krakowskiej, sambowej formacji Sorir Por Favor grali dla sportowców, co jak mamy nadzieję przyczyniło się do lepszych wyników.
Więcej